Знайдіть опір електрочайника потужнфстю 600Вт, увімкненого в мережу з напругою 220В


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

R=U^2/P=220^2 / 600 = 80.67 Ом