Основа піраміди – прямокутник, сторони якого 12 і 10 см. висота піраміди 8 см. Обчислити повну

поверхнюпіраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Салахбекова Мадина.

Ответ:

На фотографии.


Отвечает Артамонов Ваня.

Пошаговое объяснение:

пирамида , основание - прямоугольник

a=12 см ; b=10 см ; h=8 см

Sповерх=Sосн+1/2•Росн•h

Sосн=а•b=12•10=120 см²

Рocн=2•(а+b)=2•(12+10)=44 см

Sповерхн=120+1/2•44•8=296 см²