Хлопчик за 5 хв пройшов 600м, потім 10 хв – він відпочивав і потім протягом 4 хв пробіг 1 км.

Якою була його середня швидкість на всьому

Ответы на вопрос

Отвечает Абитов Бахтияр.

Ответ:ВСПОМИНАЕМ

Средняя скорость - весь путь делим на всё время в пути.

РЕШЕНИЕ

1,2 км = 1200 м

S = 1200 + 800 = 2000 м -  весь путь

Т = 25 + 5 = 30 мин - всё время в пути

Vсредн = S/T = 2000 : 30 = 66 2/3 =  66.(6) м/мин - средняя скорость

Объяснение: