Турист за 25 хв пройшов 1,2 км, а потім півгодини відпочивав, а потім пробіг ще 800 м за 5 хв. Яка

його середня швидкість на всьому шляху? Якою була б його середня швидкість, якби він не відпочивав?

Ответы на вопрос

Отвечает Чак Валік.

Ответ:

Vсер=2 км/год

V₁сер=4 км/год

Объяснение:

Vсер=S/t=(1.2+0.8)/(25/60+0.5+5/60)=2 км/год

V₁сер=S/t₁=(1.2+0.8)/(25/60+5/60)=4 км/год