СРОЧНО ДАЮ 35БАЛОВ ПЖ 6. (3б) Хлопчик за 5 хв пройшов 600м, потім 10 хв – він відпочивав і потім

протягом 4 хв пробіг 1 км. Якою була його середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Король Саша.

Ответ: 1,4м/с

Объяснение:

Дано:

S1=600м

t1=5мин=300с

t2=10=600c

t3=4мин=240с

S3=1км=1000м

----------------------

Vср-?

Vср=S/t

S=S1+S3

t=t1+t2+t3

Vср=(600+1000)/(300+600+240)=1,4м/с