Автобус за 2 години проїхав 160 км. За наступні 1,5 години він проїхав ще 100 км. Знайдіть середню

швидкість руху автобуса.Помогите пожайлусто!)

Ответы на вопрос

Отвечает Самарин Андрей.

Ответ:

74,29км/год

Объяснение:

Дано:

t1=2год

t2=1,5год

s1=160км

s2=100км

=======

v(c)-?

v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=(160+100)/(2+1,5)=74,29км/год

Отвечает Тойбахтина Диана.

Ответ:

2 / 2

Для знаходження середньої швидкості автобуса, вам потрібно поділити загальний пройдений шлях на загальний час.

Загальний пройдений шлях: 160 км + 100 км = 260 км

Загальний час: 2 години + 1,5 години = 3,5 години

Тепер поділіть загальний шлях на загальний час:

Середня швидкість = Загальний шлях / Загальний час

Середня швидкість = 260 км / 3,5 години

Середня швидкість автобуса дорівнює приблизно 74,29 км/год.

Объяснение: