Знайдіть рiзницю векторів а-в, якщо а(3; -11) i B(-2; -5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Щоб знайти різницю векторів a - b, від кожного компоненту вектора a віднімемо відповідний компонент вектора b.

Вектор a має компоненти (3, -11), а вектор b має компоненти (-2, -5).

Різниця векторів a - b буде мати такі компоненти:

(3 - (-2), -11 - (-5)) = (3 + 2, -11 + 5) = (5, -6).

Отже, різниця векторів a - b дорівнює (5, -6).

Отвечает Шипицын Виталий.
3+2=5 ; -11+5=-6
а - b (5;-6)