Дано точки А(1;5) В(-3;2) С(2;3)Знайдіть: 1)Координати векторів СА і СВ (вектори )2)Модулі

векторів СА і СВ3)Координати вектора DM=4CA-2CB4)скалярний добуток векторів СА і СВ5)Косинус куда АСВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ринкевич Карина.

Ответ:

1.СА(-1;2); СВ(-5;-1), 2. модуль СА=√5,СВ=√26,

3. ДМ=(6;10),

4. СА×СВ=3,

5. косинус АСВ=3/√130.

Объяснение:

А(1;5), В(-3;2), С(2;3),

1. СА=(1-2;5-3)=(-1;2); СВ=(-3-2;2-3)=(-5;-1),

2. модуль вектора СА=√(-1)²+2²=√1+4=√5, модуль вектора СВ=√(-5)²+(-1)²=√25+1=√26,

3. ДМ=4×(-1;2)-2×(-5;-1)=(-4;8)-(-10;-2)=(6;10)

4. СА×СВ=-1×(-5)+2×(-1)=5-2=3,

5.косинус АСВ=3/√5×√26=3/√130