6.7. Першу чверть шляху хлопець біг зі швидкістю, утричі більшою, ніж решту шляху. Середня

швидкість його руху на всьому шляху дорівнює 3,6 м/с. Визнач швидкість руху хлопця на кожній ділянці шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Виолетта.

Ответ:

Нехай вся відстань шляху дорівнює D (в метрах), і нехай швидкість на першій чверті шляху (перших D/4 метрах) дорівнює V м/с. Оскільки хлопець біг зі швидкістю, утричі більшою на першій чверті шляху, то:

V = 3 * 3,6 м/с = 10,8 м/с.

Отже, на першій чверті шляху його швидкість дорівнює 10,8 м/с.

На іншій трьох чвертях шляху його середня швидкість теж дорівнює 3,6 м/с. Оскільки він пробіг три чверті шляху, то його час для цього дорівнює 3/4 від загального часу.

Отже, на інших трьох чвертях шляху його швидкість V2 можна знайти за формулою:

V2 = D * (3,6 м/с) / (3/4)D = 4,8 м/с.

Отже, на інших трьох чвертях шляху його швидкість дорівнює 4,8 м/с.