Однорідний металевий циліндр об'ємом 50см³ має масу 430 г. Визначити густину металу. Встановити

назву металу, з якого виготовлений циліндр ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Ответ:

8,6 г/см³ (латунь)

Объяснение:

m=430 г    V=50 см³    po=?

===

m=po*V

po=m/V=430/50=8.6 г/см³  (8600 кг/м³)

=========================