Турист за 25 хв пройшов 1,5 км, а потім півгодини відпочивав, а після цього пробіг ще 700 м за 5

хв. Якою була його середня швидкість на всьому шляху? Відповідь подати в м/с, округлену до десятих

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Илья.

Ответ:

0,61м/с

Объяснение:

Дано:

t1=25хв=1500с

s1=1,5км=1500м

t2=0,5год=1800с

s2=0

t3=5хв=300с

s3=700м

========

v(c)-?

v(c)=(s1+s2+s3)/(t1+t2+t3)=

=(1500+0+700)/(1500+1800+300)=

=0,61м/с