4. Деталі з чавуну передали 40,5 кДж теплоти. На скільки градусів Цельсія зросте температура

деталі, якщо її маса 3 кг? ОЧЕНЬ СРОЧНО ХЕЛП​

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ангелина.

Ответ:

25°C

Объяснение:

Дано:

с=540Дж/кг°С

Q=40,5кДж=40500Дж

m=3кг

========

∆t-?

Q=cm∆t=>

∆t=Q/(cm)=40500/(540*3)=25°C