Тіло масою 2 кг рухається під дією двох перпендикулярних сил 5H і 12H з прискоренням А. 2,5

м/с^2Б. 6 м/с^2В. 8,5 м/с^2Г. 6,5 м/с^2​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Алена.

Ответ:

Г. 6.5 м/с²

Объяснение:

а= F/m; F=√F1²+F2²

F=√5²+12² = √25+144 = √169 = 13H

a=13H/2кг = 6.5м/с²