2) Велосипедист проїхав велотреком чотири кола. Перші два кола велосипедист проїхав зі швидкі стю

48 км/год, а решту зі швидкістю 40 км/год. - У скільки разів відрізняється час проходження пер- шої та другої половин дистанції?

Ответы на вопрос

Отвечает Ясвина Лиза.

Ответ:

1,2

Объяснение:

Дано:

v1=48км/год

v2=40км/год

s1=s2

======

t2/t1-?

t1=s1/v1

t2=s2/v2

t1/t2=(s1/v1)/(s2/v2)=>

t2/t1=v1/v2=48/40=1,2