Людина, зріст якої 1,5 м, стоїть на відстані 8 м від вертикального стовпа, висота якого 4,5 м. На

якій відстані від себе вона повинна розмістити горизонтально на землі невелике плоске дзеркало, щоб можна було в ньому побачити вершину стовпа?

Ответы на вопрос

Отвечает Метелёва Анастасия.

Ответ:

4 м

Объяснение:

h₁=1,5 м

h₂=4,5 м

ΔL=8 м

L₁    ?    L₁/(ΔL+L₁)=h₁/h₂=1,5/4,5=1/3; L₁/(8+L₁)=1/3; 3*L₁=8+L₁; L₁=8/(3-1)=4 м