З даху будинку заввишки 5 м впала крижинка. Визначте швидкість крижинки в момент досягнення нею

Землі Будь ласка з дано знайти та поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Відповідь:

h=5м

g=10м/с²

v-?

v=g*t

h=gt²/2

t=√2h/g=√2*5/10=1c

v=10*1=10м/с

Пояснення: