Визнач модуль сили Ампера ,що діє на провідник зі струмом завдовжки 34 см,у магнітному полі з

індукцією0,69Тл,якщо кут між вектором магнітної індукції й напрямком струму становить 30°.Сила струму провіднику дорівнює 1,1А

Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

Відповідь: 0,129 Н

Пояснення:

Формула сили Ампера:

F=BIl*sin\alpha

F - сила Ампера, В - магнітна індукція, І - сила струму, l - довжина провідника, sin α - синус кута між вектором магнітної індукції і напрямком струму.

B=0,69 Тл; I=1,1 A; l=34 см=0,34 м; α=30° ⇒ sin α=1/2=0,5

F = 0,69*1,1*0,34*0,5 ≈ 0,129 Н(ньютонів)