Карусель на дитячому майданчику містить сидіння, розташовані на відстані 2 метри від осі обертання

та робить 5 обертів за 50 секунд. Знайдіть період обертання каруселі, та лінійну швидкість дитини, що катається на ній.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаптев Владимир.

Ответ:

  1. оцени мой ответ лучшим

Объяснение:

Дано:

R=2m

N=5

t=50сек

найти n v ω?

n=\frac{N}{t} =\frac{5}{50}=0.1

омега=2n\pi=2\pi *0.1=\frac{2\pi }{5} =1.8 рад\с

v=R*омега=3,6 м/с