1. Поїзд проходить 750 км за 10 год. Середня швидкість поїзда ...


Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.

Ответ:

за формулою v = l/t

v = 750/10 = 75.

в-дь: середня швидкість поїзда 75 км.

Объяснение: