Сумма двох чисел дорівнює 408 знайдить ці числа якщо на 148 більше за перше


Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.

Позначимо перше число як "х". За заданим умовам друге число дорівнює "х + 148".

Задача стверджує, що сума цих двох чисел дорівнює 408:

х + (х + 148) = 408

Розкриваємо дужки:

2х + 148 = 408

Віднімаємо 148 з обох боків рівняння:

2х = 408 - 148

2х = 260

Ділимо на 2:

х = 260 / 2

х = 130

Таким чином, перше число дорівнює 130. Друге число можна знайти, додавши 148 до першого числа:

130 + 148 = 278

Отже, перше число 130, а друге число 278.

Отвечает Бутакова Елизавета.
260
Потому что 260))