спортсмен стрибнув з вишки пірнув у воду на глибину 2 м з яким прискоренням він рухався у воді якщо

час руху повітря одна секунда

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.

Використовуючи рівняння:

h = (1/2) * g * t^2

де:

h - висота падіння (2 метри),

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с² на Землі),

t - час падіння (1 секунда).

Ми можемо знайти прискорення (g):

2 = (1/2) * 9.81 * 1

це рівняння для g:

2 = 4.905 * 1

g = 2 / 4.905 ≈ 0.407 м/с²