Автомобіль виконав колорадіусом 50м за 20с з постійним модулем перемісної швидкості. Визначити шях

і модуль переміщення автомобіля за 10с і за 5с, а також середні шляхові і модулі середніх перемісних швидкостей за 10с і за 5с. Очень нужно! Большое спасибо вам!​

Ответы на вопрос

Отвечает Mihailovich Vladimir.

Ответ:

Для автомобіля, який рухався з постійною швидкістю 50 м/c протягом 20 секунд:

- Шлях і переміщення за 10 секунд дорівнюють 500 м.

- Шлях і переміщення за 5 секунд також дорівнюють 500 м.

- Середня шляхова швидкість і модуль середнього переміщення за 10 секунд обидва дорівнюють 50 м/c.

- Середня шляхова швидкість і модуль середнього переміщення за 5 секунд також обидва дорівнюють 50 м/c.

Отвечает Шалахманова Лиза.

Для розв'язання цієї задачі використовуємо формули для руху зі сталою швидкістю.

Довжина шляху (S) обчислюється за формулою: S = V * t, де V - модуль переміщення і t - час.

Спочатку обчислимо шлях (S) автомобіля за 10 секунд:

S₁ = V * t₁ = 50 м/с * 10 с = 500 м

Тепер обчислимо шлях (S) автомобіля за 5 секунд:

S₂ = V * t₂ = 50 м/с * 5 с = 250 м

Середня шляхова швидкість обчислюється за формулою: Vсереднє = S / t, де S - довжина шляху і t - час.

Обчислимо середню шляхову швидкість за 10 секунд:

Vсереднє₁ = S₁ / t₁ = 500 м / 10 с = 50 м/с

Тепер обчислимо середню шляхову швидкість за 5 секунд:

Vсереднє₂ = S₂ / t₂ = 250 м / 5 с = 50 м/с

Модуль переміщення (V) автомобіля не змінюється, і він дорівнює 50 м.

Отже, отримали такі результати:

Шлях автомобіля за 10 секунд: 500 м

Шлях автомобіля за 5 секунд: 250 м

Середня шляхова швидкість за 10 секунд: 50 м/с

Середня шляхова швидкість за 5 секунд: 50 м/с

Модуль переміщення автомобіля: 50 м.