. Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см, а периметр - 20 см. Знайдіть середню

лінію три- кутника, кінці якої належать бічним сторонам

Ответы на вопрос

Отвечает Птушко Анютка.

Объяснение:

∆АВС - равнобедреный ; АВ=ВС=8 см

Р=20 см.

МN - средняя линия

МN=?

AC=P-2•AB=20-2•8=4 см

МN=AC:2=4:2=2 см