Знайти відстань між зарядами q1= 1мкКл. q2= 6мкКл. якщо сила взаємодії дорівнює 9мН.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воднев Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

q1=1мкКл=1*10⁻⁶Кл

q2=6мкКл=6*10⁻⁶Кл

F=9мН=9*10⁻³Н

Знайти:

r-?

F=k|q1|*|q2|/r²

r=√(k|q1|*|q2/F)

=√(9*10⁹*1*10⁻⁶*6*10⁻⁶/9*10⁻³)=2,45м