Знайти відстань між зарядами q=1мкКл q=6мкКл якщо сила взаємодії дорівнює 9 мн?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.

Ответ: 3м

Объяснение:

Дано:

q1=1мкКл=1*10⁻⁶Кл

q2=6мкКл=6*10⁻⁶Кл

F=6мН=6*10⁻³Н

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

--------------

r-?

F=k*|q1|*|q2|/r²

r=√(k*|q1|*|q2/F)=√(9*10⁹*1*10⁻⁶*6*10⁻⁶/6*10⁻³)=3м