У двох цистернах знаходиться по 0,54м³ води. З першої цистерни забирають 25 л води за хвилину, а з

другої - 15 л. Через який час у другій цистерні води залишиться в шість разів більше, ніж у першій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Соня.

Ответ:

Давайте розрахуємо скільки часу це займе.

Об'єм води в першій цистерні: 0,54 м^3

Об'єм води в другій цистерні: 0,54 м^3

Кожну хвилину з першої цистерни забирають 25 л води, а з другої - 15 л.

Щоб у другій цистерні було в 6 разів більше води, нам потрібно її заповнити до об'єму 6 * 0,54 м^3 = 3,24 м^3.

Різниця в об'ємах між першою і другою цистернами: 3,24 м^3 - 0,54 м^3 = 2,7 м^3.

Кожну хвилину об'єм води збільшується на різницю, тобто 25 л - 15 л = 10 л.

Тепер, щоб розрахувати час, потрібно поділити різницю в об'ємах на різницю в кількості води, що забирається за хвилину.

Таким чином, час буде: 2,7 м^3 / 10 л = 270 хвилин.

Отже, в другій цистерні буде в 6 разів більше води, ніж у першій, після 270 хвилин.