Під час гальмування авто рухалось з прискоренням 10м/с. Чому дорівнює гальмівний шлях автомобіля,

якщо він їде зі швидкістю 150 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидовец Женя.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

a=10 m/c^2

v1=150 m/c

v2=0(бо коли авто зупиниться, його швидкість буде 0)

s-?

s=\frac{v1^{2}-v0^{2}  }{2a}=\frac{150^{2} }{2*10} =1125m=1.125km