Який ККД гасового якщо при згоряні 500 г алюмінієва деталь масою 100 кг нагрівається на 40°


Ответы на вопрос

Отвечает Набатов Миша.

Ответ: 17%

Объяснение:

Дано:

m1=500г=0,5кг

q=4,4*10⁷Дж/кг

m2=100кг

с=920Дж/кг°С

Δt=40°С

-----------------

η-?

η=Qп/Qз

Qп=c*m2*Δt

Qз=q*m1

Тогда:

η=c*m2*Δt/(q*m1)=920*100*40/(0,5*4,4*10⁷)=0,17*100%=17%