Геометрія,сьомий клас,номер 98 (2) Знайдіть суміжні кути, якщо: їхні радіусні мирі відносяться як

19:26 помогите пожалуйста ..

Ответы на вопрос

Отвечает Мецкер Ника.

Ответ:

19х+26х=180

45х=180

х=4

а= 4*19=76

6=26*4=104

Відповідь: 76; 104.