Турист рухається прямолінійною ділянкою шосе з постійною швидкістю 5,4 км/год на північ. Вісь Ox

напрямлена вздовж шосе на південь. Початкова координата туриста дорів- нює 60 м. Запишіть рівняння залежності координати від часу, виразивши координату в метрах, а час — у секундах. Знайдіть координату туриста та модуль його переміщення через 30 с після початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Даша.
Запишемо рівняння залежності координати від часу: x(t) = 60 + 5.4t.
Через 30 секунд після початку спостереження координата туриста буде x(30) = 60 + 5.4 * 30 = 60 + 162 = 222 м.
Модуль його переміщення буде |x(30) - x(0)| = |222 - 60| = 162 м.