Рівняння переміщення автобуса має вигляд: s = 15t + 0,3t2. Визначте переміщення автобуса через 30с


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Рашит.

Ответ:

Объяснение:

15*30 + 0.3 *30*30 = 450 + 0.3*900 = 450+270 = 820 м