L=850мt=20cv-?помогите дам 30 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Богдан.

Ответ: v=42.5m/s

Объяснение:

Divide 850 by 20:

v= 850m/20s

Отвечает Караповский Артем.

Відповідь:

Пояснення:

Для знаходження швидкості (v), використовуємо формулу:

v = L / t,

де:

L = відстань (850 метрів)

t = час (20 секунд)

Підставимо значення:

v = 850 м / 20 с = 42.5 м/с.

Отже, швидкість дорівнює 42.5 метрів на секунду.