2.28. Під час аварійного гальмування на сухому асфальті автомобіль рухається з прискоренням 7,5

м/с². Чому дорівнює гальмівний шлях автомобіля за швидкості руху 54 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудаков Валёк.

a=8 м/с²    vo=20 м/с     s=?

s=(vo²-v²)/(2*a)    v=0

s=20²/(2*8)=25 м