1. Сила струму в горизонтальному провіднику довжиною 10 см та масою 5 г дорівнює 2 А. Визначте

індукцію магнітного поля, у яке треба помістити провідник зі струмом, щоб сила Ампера врівноважила силу тяжіння. ТЕРМІНОВО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Объяснение:

Дано:

L=10см=0,1м

m=5г=0,005кг

І=2А

mg=BIL

B=mg/(IL)=0,005*10/(2*0,1)=0,25Тл