Берілгені: V1=10дм³ M=5кг (Тығыздық)p=600кг/м³ q1=13*10⁶дж/кг q2=14*10⁶дж/кг Табу керек:Q-?


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Глеб.

Ответ:

Спочатку ми можемо знайти масу речовини (m) за формулою:

m = V * p,

де V - об'єм (10 дм³) і p - щільність (600 кг/м³):

m = 10 дм³ * 600 кг/м³ = 6000 кг.

Тепер, ми можемо обчислити теплову енергію (Q), використовуючи масу речовини (m) і теплоту згорання (q1):

Q = m * q1 = 6000 кг * 13 * 10⁶ Дж/кг = 78 * 10¹⁰ Дж.

Отже, теплова енергія (Q) становить 78 * 10¹⁰ Дж.