№455 БерілгеніV=0,8 м/сf=400 Ht=1 сағA=? №462БерілгеніN=5 кватt=30 минA=? Өтініш

көмектесіңіздерші тез арада керек болып тұр еді!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарикова Елена.

Ответ:

1) А=FS→S=Vt=→A=FVt

A=Fvt=400*0.8*3600=1152кДж

ответ:1152кДж

2)А=Nt

5000*1800=900000Дж=900кДж

Ответ:900кДж