Шығарып беріндерші өтініш тез керек болып тұр: Айнымалы станок платформасының айналу периоды 1/15

минутқа тең . Айналу осінен 20дм қашықтықтағы платформаның шеткі нүктелерінің сызықтық жылдамдықтырын анықтандар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Юля.

Берілгені:

T(период)=1/15 мин

R=20дм

Табу керек:U(жылдамдық)

ХБЖ

1/15мин×60=4сек

20дм÷10=24

Анализ

U(жылдамдық)=2ПR/T

Шешуі:U=2×3,14×2/4=3,14 (м/сек)

Жауабы:3,14м/сек