Група учнів пройшла 6км за 2 години на північ, потім ще 6км за 2 години на північний схід, потім ще

6км за 2 години на схід. а)Зобразити в обраному учнем масштабі три вектори переміщень в діаграмі Е-W; N-Sб)визначити шлях учнів за весь час руху і середню шляхову швидкість за весь час руху.в)Побудувати вектор переміщення учнів за весь час руху, знайти його довжину чисельними розрахунками, а також середню швидкість переміщення за модулем за весь час руху.Очень нужно! Спасибо большое! ​​​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розглянемо кожний пункт послідовно:

а) Для діаграми Е-W; N-S:

Від початкової точки ми можемо зобразити:

Вектор, який йде прямо вгору (на північ) на 6 км.

Наступний вектор буде йти під кутом 45 градусів до північного сходу на 6 км (це означає, що якщо розкласти його на північний і східний компоненти, то обидва компоненти будуть 6/√2 або приблизно 4.24 км кожен).

Останній вектор йде прямо вправо (на схід) на 6 км.

б) Шлях учнів за весь час руху:

6 км (на північ) + 6 км (на північний схід) + 6 км (на схід) = 18 км

Середня шляхова швидкість:

Шлях / Час = 18 км / 6 годин = 3 км/год

в) Вектор переміщення:

На північ: 6 + 4.24 (компонент вектора північного сходу) = 10.24 км

На схід: 4.24 (компонент вектора північного сходу) + 6 = 10.24 км

Довжина вектора переміщення може бути знайдена за допомогою піфагорової теореми:

√(10.24^2 + 10.24^2) = √(2 * 10.24^2) = √209.8176 = 14.48 км (приблизно)

Середня швидкість переміщення:

Довжина вектора переміщення / Час = 14.48 км / 6 годин = 2.413 км/год

Отже, учні проходили 18 км, але їх загальне переміщення (відстань від початкової до кінцевої точки) становило приблизно 14.48 км.