Виконайте всі можливі перетворення 240000 м 7560000000 т 136 к см 0,00000009 т 0,00075 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Калакустова Варя.

Ответ:↓↓↓

Виконайте всі можливі перетворення для наведених значень:

1. 240000 метрів:

- У кілометрах: 240000 м = 240 км (оскільки 1 км = 1000 м).

- У сантиметрах: 240000 м = 24000000 см (оскільки 1 м = 100 см).

- У міліметрах: 240000 м = 2400000 мм (оскільки 1 м = 1000 мм).

2. 7560000000 тон:

- У кілограмах: 7560000000 т = 7560000000000 кг (оскільки 1 т = 1000 кг).

3. 136 квадратних сантиметрів:

- У квадратних метрах: 136 км² = 0,00136 м² (оскільки 1 м² = 10000 см²).

4. 0,00000009 тон:

- У кілограмах: 0,00000009 т = 0,00000009 * 1000 кг = 0,00000009 кг.

5. 0,00075 кілограма:

- У грамах: 0,00075 кг = 0,00075 * 1000 г = 0,75 г.

Зверніть увагу, що перетворення відбуваються за допомогою множення або ділення на певні коефіцієнти, що відповідають відношенням одиниць виміру. Таким чином, ми отримуємо нові значення, виражені в інших одиницях виміру.

Надеюсь помогла