Робоче колесо гідротурбіни діаметром 5,5 м робить 126 обертів за хвилину. Визначити лінійну

швидкість зовнішніх кінців лопатей колесо

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Денис.

Ответ: 36,3 м/c

R = 5,5 м = 2,75 м

N = 126 об/с

t = 60 c.

V = ?

Объяснение:

V = 2πRN/t

V = 2*3,14*2,75*126/60 = 2176/60 = 36,3 м/с