визначити лінійну швидкість зовнішніх кінців лопастей парової турбіни діаметром 2 метри якщо вона

робить 3000обертів за хвилину

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

V=314м/с

Объяснение:

переведём об/мин в рад/с: ω=3000/60 *2π=50рад/с*6.28=314рад/с

V=ωR=314рад/с *1м=314м/с