Шків діаметром 30 см робить 1200 обертів за хвилину. Визначити лінійну швидкість точок на ободі

шківа​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано :

d = 30 см = 0,3 м

N = 1200 об

t = 1 хв. = 60 с

Знайти: v - ?

Знайдемо період обертання:

Т = t/N

T = 30/1200 = 0,025 c

Обчислимо кутову швидкість

ω = ( 2π )/Т

ω = ( 2 * 3,14 )/0,025 = 251,2 рад/с

Визначимо лінійну швидкість точок на ободі шківа​

v = ωR

v = ( ωd )/2

v = ( 251,2 * 0,3 )/2 =37,68 м/с