Человек выходит из дома со скоростью 2 м / с на 2 минуты на север, затем со скоростью 1 м / с на 4

минуты на запад. Определите маршрут и перемещение. Адам үйден шығып 2 м / с жылдамдықпен 2 минут солтүстікке қарай , кейін 1 м / с жылдамдықпен 4 минут батысқа қарай жүреді . Жүрген жол мен орын ауыстыруды анықтаңыз

Ответы на вопрос

Отвечает Кутняков Саша.

Відповідь:

v1=2м/с

v2=1м/с

t1=2мин=120с

t2=4мин=240с

S=v1*t1+v2*t2=2*120+1*240=480м

S(пермещение)=√(240²+240²)=√115200=339,4м

Пояснення: