Ауамен салыстырғанда ұшақ v = 800 км /сас жылдамдықпен ұшады. Жел батыстан шығысқа қарай и, = 15

км / сас жылдамдықпен соғады. Жермен салыстырғанда ұшақ қандай жылдамдықпен қозғалады? Ұшақ 1) оңтүстікке қарай, 2) солтүстікке қарай, 3) батысқа қарай, 4) шығысқа қарай ауысу үшін меридианға бағытты қандай бұрышқа ұстап отыру керек?

Ответы на вопрос

Отвечает Курганский Егор.
Ответ:
Берілгені:
U=15м/с
V0=800-
=222,22м/с
a=?v=?

V=v0+u
V=түбір асты v0 квадраты -uквадрат
=тубир асты 222.22(2)- 15(2)=221,72 м/с=798км/ч