Массасы 20 кг тыныштықта тұрған арбаның үстіне массасы 60 кг адам отыр. Егер адам 1 м/с

жылдамдықпен арба үстінде жүре бастаса, ондаарба Жермен салыстырғанда қандай жылдамдықпен қозғалар еді?Үйкеліс ескерілмейді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинин Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 60 кг

V₁ = 1 м/с

m₂ = 20 кг

___________

V₂ - ?

m₁·V₁  = (m₁ + m₂)·V₂

V₂ = m₁·V₁ / (m₁ + m₂)

V₂ = 60·1 / (60 +20) = 60 / 80 ≈ 0,75 м/с