MПо схилу завдовжки 100 м Лижниця з'їхала за 20 с, рухаючись із прискоренням 0,3 Яку швидкість мала

лижниця на початку і в кінці схилу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахтырский Стас.

Відповідь:

v1=a*t=0,3*20=6м/с( швидкість в кінці схилу)

початкову швидкість v0 знайдемо із формули шляху:

s=v0*t+ a*t²/2

v0=(2s-a*t²)/2t=(2*100-0,3*400)/40=2м/с

Пояснення: