На важіль діє сила 8Н плече цієї сили 40см обчисліть момент сили​


Ответы на вопрос

Отвечает Шухевич Максим.

Ответ:

Дано

M=8 Н    

d=0,4 м      

F- ?

Решение

M=F*d

F=M/d=8/0,4=20 Н

Ответ = 20 Н

Объяснение: