М'яч масою 0,5 кг підкидають вертикально вгору з початковою швидкісю 20 м/с. Знайдіть потенціальну

і кінетичну енергії м'яча в той момент, коли швидкість його руху зменшиться в 2 рази. Опір повітря не враховуйте (Писати з "Дано")

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Азалия.

Ответ:

Е2кин=25 Дж

Е2пот=75 Дж

Объяснение:

E1кин=0.5mV1^2=0.5*0.5*20^2=100 Дж - це повна енергія

Е2кин=0.5mV2^2=0.5*0.5*10^2=25 Дж

Е2пот=100-25=75 Дж