Пружина під дією сили 72 Н розтягнулася на 8см. Під дією якої сили пружина розтягнеться на 12см?


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Ответ:

Объяснение:

F=kx

k=F/x=72/0.08=900

F=900*0.12=108 Н

Отвечает Балай Артём.

8см — 72н

12см – х

х= (72*12)/8=108н