Під дією сили 2 Н пружина розтягнулася на 1 см. На скільки розтягнеться пружина під дією сили 4 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Настя.

Відповідь:

Пояснення:Дано:

2Н=1см

4Н=?см

Знайдіть:

4Н=?см

   P.

1)4-2=2(Н) Більше

2)1*2=2(см)

Відп.:4Н=2см